Gyvenimo nėra ir virtuvėje. Bet yra maisto

Daug įtakos šiam tekstui turi paskutiniai nuotykiai virtuvėje.
Viskas prasidėjo nuo to, kad tiesiog be priežasties rankose susprogo (iš tiesų subyrėjo, bet dramatizmas man patinka) mano mėgstamiausiaus dubuo. Stiklai buvo atsidūrė iškirptėje, plaukuose ir esu įsitikinusi, kad jų dar liko po dujine, bet nenoriu žiūrėt. Tada per dvi savaites su vyriškiu netyčia išdaužėm kone visas lėkštes.
Tada pradėjau žalotis. Žinoma, irgi netyčia. Jau vien praeitą savaitgalį nauju ryškiai per aštriu peiliu įsipjoviau pirštą. Keturis kartus. Toje pačioje vietoje. Tada blenderis pritaškė verdančios sriubos į akis. Ir kad maža nepasirodytų, užsimečiau tą patį blenderį ant galvos. Vyras nebežinojo kaip elgtis.

Artėjo šefo gimtadienis ir jaučiau norą dar kažkaip susižeisti su virtuvės įranga. Pirma mintis buvo – TORTAS. Paskui paaiškėjo, kad ne urmu rasti dėžučių jam yra maždaug Frodo žygio į Mordorą lygio misija. Bet kas yra keksiukas? Mažas tortas. There you go.

Šefui patinka mėsa ir šokoladas. Maišyti į vieną keksiuką neišdrįsau.

Jei dar nesupratot, taip, čia tikrai bus įrašas apie maisto gaminimą.

Dublis I: keksiukai su mėsa
Išsidėliojam produktus. Mama visuomet sakydavo, kad reik susitvarkyt virtuvę prieš gaminant. Tai aš beveik jos klausau.
IMG_20140401_195024 Imam:
120 g margarino
~350 g miltų
3 kiaušinius
kepimo miltelių
300 g natūralaus jogurto
paprikos miltelių (dėjau mažai, nes bijau).

Įdarui galim pjaustyt bet ką ir bet kaip. Aš ėmiau vištienos kumpį, pievagrybius, fermentinį sūrį ir jalapenus. Patarimas pradedantiesiems – jei pjaustant jalapenus radeda perštėti akį, nesikasykit jos nenusiplovę rankų. I learnt this the hard way.

Vienam dubeny sumakaluojam išlydytą sviestą, kiaušinius ir jogurtą. Žmonės sako, kad tada kitam dubeny reikia persijoti miltus ir sumaišyti su kepimo milteliais ir paprikos milteliais. Taip sakantiems aš atsakau:
TONDq

Todėl sudedam tiesiog viską į vieną puodą (nerandu gražaus dubenio, tai tenka naudot tarybinį gelsvą puodą – jaučiuosi dėl to nelaiminga). Gaunam maždaug tokį vaizdą:

IMG_20140401_201139
Besikeikdami sukrečiam viską į keksiukų formeles. Keikiamės, nes tešla limpa prie šaukšto. Prikišam mėsos ir kitų gėrybių. Patariu negailėt, nes vyrams bet kokiu atveju atrodo per mažai. Kepam ~25 min, 180 laipsnių.
IMG_20140401_201129
Kol kepė, aš žaidžiau Mass Effect. Labai padėjo ir palengvino laukimo procesą. Dar labiau padėtų turėt keletą skardų, ypač, kai tenka kepti tokius beveik pramoninius kiekius.
Gaunam rezultatą:
IMG_20140401_212827
Rezultatą nešam ragaut vyriškiui, nes bent jau aš tai tikrai bijau aštraus maisto. Vyriškiui palaiminus džiaugiamės ir pakuojam į dėželes.

, , , , , , ,

  1. Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: