What’s your favorite sleeping position? Mine is psychotic.

Atsimenu, paauglystėje kažkas pasikleidė gandą, kad kuo spalvotesnius sapnus sapnuoji, tuo labiau tau su galva negerai. Tada visi norėjom būt ypatingi, tai tiesiog sapnuodavom vaivorykštes.
tumblr_m7qbmqIdyV1qzi9p6o1_500_large
O dabar man atrodo, kad kuo daugiau spalvų, tuo ramiau gyvenu. Vidiniai psichopatai sapnuose išsisiautėja ir buitis lieka beveik normali. Šį savaitė buvo turininga:

I. Vyksta gimnazijos valymo savaitė. Atvykstu diena vėliau nei dauguma – Kristė ir Karolė jau užsiėmusios lovas. Raskladuškės pastatytos buvusiame mūsų istorijos kabinete (dar dabar atsimeni – kab. Nr. 9). Pasidedu daiktus ir mane informuoja, kad mūsų komandos spalva žydra. Tada įduoda stiklainį ir sako, kad turiu pririnkti jį pilną nuorūkų, susinervinu, nes visi savo stiklainius jau pririnko. Dar susitinku buvusią lituanistę, kuri kaip visada rėkia.

II. Atvažiuoju į gimnaziją, nes pagliau reikia baigt mokyklą. Liko tris dienos ir jei nespėju, atestatą visam gyvenimui galiu pamiršt. Karolė ir Kristė vėl atvažiavo anksčiau, sėdim tam pačiam istorijos kabinete ir aš galvoju, kad PZDC, nes du metus dirbau, nelankiau fizinio ir neatsiskaičiau nė vieno normatyvo.

Akivaizdu, kad mano smegenys mano, jog kažkuo atsilieku nuo buvusių klasiokų. Ir galbūt po devintu kabinetu yra koks lobis paslėptas? Nes aš gi niekad net nemėgau istorijos.

III. Sėdžiu žalio medinio namo mansardoje.- Dažnai tave tėtis į Lituanicą paskraidyt pasiimdavo? – klausia juodaplaukė moteris.
– Nea, tik porą kartų. Paskui Dariui ir Girėnui atidavė.
Tada namas transformuojasi į kruizinį laivą ir aš nusiperku loterijos bilietą. Ironiška būtų kruize pirkti “Vikingų loto“. Laimiu 1500 Lt ir pareikalauju jų grynais. Gaunu ryškiai per didelę šūsnį suglamžytų banknotų ir dar saują centų. Pakylu į denį ir atsisėdu greta Tado. Realiai we have some bad blood between us, bet sapne viskas nepadoriai draugiška.
largeLaivas prisišvartuoja ir jis išlipa pirmas. Iššoku ant kranto ir Tado niekur nėra. Ant žemės randu plytą su žinute “Jei nori dar kada jį pamatyti, ateik į apleistą pastatą. Bet ne dabar, o po poros valandų.“ Susinervinu ir einu iš karto. Randu pastatą ir įlendu pro išdaužtą langą.
– TADAI! – rėkiu, bet suprantu, kad beviltiška, nes jis kažkur užmūrytas.
Išlendu į vidinį kiemą ir sutinku tą pačią juodaplaukę moterį. Ji fotografuoja prie sienos stovinčius modelius.
– Sakiau, kad po poros valandų , – ji piktai man sušnypščia. – Ir tu manai, kad negirdėjau, kad rėkauji? Negi tikiesi, kad dar kada nors jį pamatysi?
Supykstu taip, kad net fiziškai per miegus tai jaučiu. Sugriebiu moterį už gerklės ir stipriai suspaudžiu.
– Ir tu manai, gali man aiškint? – sakau. – Užmūryjai jį kažkur? Man px, tegul pūna.
Numetų ją ant žemės, apsisuku ir nueinu.

Kokių čia dar piliulių išgėrus?

, ,

  1. #1 by Katė Ant Palangės on gruodžio 18, 2013 - 10:41 pm

    Jei kas ir gali suprasti mane sapnuojančią – tai Tu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: