Fear makes the wolf look bigger

fear Žmonės bijo įvairių dalykų. Pradedant klasikiniais – aukščiu, vorais, gyvatėmis, šunimis, baigiant skaičiais, riešutų sviestu ir Šiaurės pašvaiste.

Tikriausiai sunkiau yra su ne tokiomis apčiuopiamomis baimėmis. Visi vienaip ar kitaip nuo jų slepiamės. Nes bijom tylos. Bijom vienatvės. Bijom ką nors keisti. Bijom, kad niekas niekada nepasikeis. Bijom rytojaus, bet negalim pakęsti šiandienos, o apie vakar geriau nei nekalbėt. Bijom vieni kitų ir tikrai bijom savęs.

Gyvenimas būna blogas, kai bijai“ – mintyse pacituoju kolegą. Niekas nenori, kad gyvenimas būtų blogas, todėl pagooglinu, kaip reikia kovoti su baime.

Internetas liepia konkrečiai įvardinti baimę, rasti jos šaknį (na, priežastį) ir mažais žingsneliais išrauti baimę iš savęs velniop. Dar liepia džiaugtis mažais pasiekimais, įtikinti save, kad bijoti – normalu, užsiiminėti joga ir taikyti tikinčiųjų metodą – WTWTCH? Suprask, ne What would Jesus do?, bet What’s the worst that could happen? Keista, kad neliepia pakvėpuoti į maišelį.

Dar, girdėjau kalbant, kad padeda, jei įsivaizduoji visus aplink esančius nuogus. Geriau net nebandyti – taip gali susijaudinti ir užsipisti nuo baimių besigydydamas.

, ,

  1. Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: