Sapno GPS

Šiandien neplanavau užmigti. Nesijaučiau pavargus, turėjau darbų ir galvojau pagulėt dvidešimt minučių. Užmigau beveik trejetui valandų. Realiai, miegojau nuo vienų LNK žinių iki kitų. Kadangi televizoriaus niekas neišjungė, turiu įtarimą, kad per miegus prisiklausiau daug šūdinų laidų ir šito padarinius mes visi stebėsim porą ateinančių metų. Ir būčiau atsikėlus labai pikta, jei ne sapnas.

Jums nebūna, kad sapnuotumėt tą pačią vietą daugybę kartų? Nes man tai būna. Ir ne kokią nors realią, o pačių smegenų suprojektuotą. Beveik visi objektai kiekvieną kartą išlieka tie patys ir pažįstama teritorija plečiasi.

Svarbiausias sapne visuomet būna pagrindinis namas. Jis didelis, lubos aukštos, durys gana siauros. Nežinau kiek aukštų, bet daug – tikrai daugiau nei trys ar keturi. Namas turi balkonus, o balkonai turi apvalias arkas su ornamentais. Dažniausiai skiriasi tai, kas name yra. Šį kartą buvo baras, teniso kortai ir nuomuojami kambariai.

Namas stovi aukštumoje, prie jo tyvuliuoja ežeras, visai šalia teka upė. Neaukšta betono tvorelė skiria paplūdimį prie namo nuo miško. Visa tvorelė (kaip ir labai daug objektų sapne) išpiešta maždaug tokio stiliaus piešiniais:

dream-1

Visame name, smėlyje prie jo galima rasti panašių statulėlių. Jei prieš tiltą, vedantį į namą, pasuksi į kairę, privažiuosi apvalų namą. Nežinau, kas jame.

Jei perlipsi per tą tvorelę prie paplūdimio, atsidursi ant seno apleisto kelio. Iš dešinės tekės upė, iš kairės bus miškas. Kiek paėjus dešinėje iškils uolos. Dar paėjus, pasieksi senų mėlynų apleistų autobusų kapinyną. Už jų kelias tęsiasi. Galima rasti seną lietaus vandens kolektorių nueinantį gilyn į uolą, daugybę senų keistų formų pastatų, seną kavinę, kurios neriniuotos užuolaidos vis dar kaba languose.

Visa teritorija atrodo maždaug taip (ja ja, i’m a fucking paint master):

dream-2

Kaip tik šiandien sakiau Lizzy, kuri man priekaištavo dėl inner Froido, kad jei ir turiu inner Froidą, tai jis sėdi kampe, čiulpia savo inner nykštį, pamiršęs visą mėšlą apie oralinius tipus, ir yra traumuotas nuo to, ką aš sapnuoju.

, , ,

  1. #1 by Katė Ant Palangės on sausio 31, 2013 - 9:45 pm

    Mano draugė… 🙂

    • #2 by nergyvenimo on vasario 4, 2013 - 9:13 am

      Aš nežinau, Kate, ar tau reikia tokių draugų 😀

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: