When there is nothing left to burn, you have to set yourself on fire.

Savaitgalio atradimas, kad gerai pamaišius alaus, burbono ir tikriausiai viskio, sapnuojasi OHO kaip.

—-

Vaikštau blankiai apšviestame rūsyje. Visos grindys padengtos nedidelėmis plytelėmis, ant kurių – nuotrauka, vardas, pavardė, gimimo ir mirties datos. Atsitūpiu, paspaudžiu vieną iš plytelių, tyliai suzvimbia mechanizmas, plytelė pasislenka į šoną ir nedidelis liftas į paviršių iškelia dėžutę. Joje – nedidelė urna su pelenais ir keletas nereikšmingų personal belongings. Sudedu viską atgal, uždarau kapą, paspaudžiu kitą atsitiktinę plytelę. Džiaugiuosi šia modernia technologija, kol neįdedu urnos kreivai, mechanizmas užstringa, ima baisia džergžti ir pasmirsta degėsiais. Pabėgu.

tumblr_m8gdebBlzb1qzht0oo1_1280_large Paskui laivu persikeliam į salą. Aš ir tėvai. Saloje daugybė spąstų ir kliūčių, nematome, bet gali jausti, kad tarp medžių slypi ne patys draugiškiausi čiabuviai. Atnarplioju storas virves, užtvėrusias kelią ir einam gilyn į tankmę. Medžiuose ant šakų kaba visiškai visiškai mažytės šimpanzės. Praeinu pro jas ir nusileidžiu takeliu link ežero. Žolėje sušnypščia ryškiai žalia gyvatė, atšoku į šalį ir imu klykti. Gyvatė puola ir atbėgusį tėtį, traukiamės ir traukiamės, bet jų pievoje daugiau nei viena.
Žinoma, įkanda man vienintelei. Viskam nurimus ant šlaunies pamatau žmogaus dantų žymes. Raminu save, kad gal praeis, tačiau labai tikrai jaučiu, kaip tirpsta rankų pirštai, pirma nykščiai, paskui visi kiti. Tirpulys kyla alkūnėmis į viršų. Man taip baisu, kad rūkau mamai matant ir nerūpi.

Realybėje skambina tėtis ir klausia:
– Kodėl neskambini?
– Gi vakar kalbėjom, – sakau.  – Nieko naujo neįvyko.
– O gal pas mus įvyko? Gal būnant kaime medis užkrito?
– Manau, kad jei būtų užkritęs, būtumėt paskambinę ir pranešę, – sakau ir iš karto bandau pakeisti temą, nes nesugalvoju kaip tėčiui paaiškinti, kad jo gyvatės nuodų porciją pasiėmiau sau.

, , ,

  1. Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: