Vestuvės, tekėjimai ir nutekėjimai.

Vakar teko patirti dar vieną pokalbį apie vestuves. It made me think.
Tie, kurie su manim yra išgėrę nors bokalą, dažniausiai žino, kad aš esu laiminga dėl to, kad mano gyvenimo vyras nelaksto bebandydamas užmaut man žiedą ant piršto, o tuo labiau nesvajoja apie savo genetinio fondo paleidimą į pasaulį vaikų pavidalu (šioji dalis bus aptarta kada nors ateityje). Jei ne taip įmantriai – nenoriu vestuvių, viešpatieapsaugok.

Visi, kurie esate pasiruošę paprotinti mane, kad nevedus moteris be vaikų yra nieko neverta ir neišpildžius savo misijos, galit susirast simpatišką laužą ir susideginti. O tie, kurie nori  rašyti komentarus “jauna dar esi, sueis 30, galvosi kitaip“, irgi galit nesivargint.

Neatsimenu, kad kada nors būčiau norėjus vestuvių. Neatsimenu, kad kada nors būčiau apie jas galvojusi kaip apie kažką, ko galėčiau norėti. Nei 7-erių, nei 14-iolikos, nei 20-ies, nei dabar – 24-erių.
Namus su lėlėmis savanoriškai žaidžiau iki šešerių. Paskui išmokau skaityti ir, dievaži, yra įdomesnių dalykų nei purvo pyragai. Dar kartais keletą metų jaunesnės kaimynės įkalbindavo žaidimui. Tuomet mano lėlė pabėgdavo iš namų ar sukeldavo riaušes lėlių darželyje. Kartais statydavom barbių namų kvartalalus. Manoji Steisė ar Sidnė būdavo paauglė narkomanė, išdaužanti didžiapapių tetų ir mamų batelių kolekcijas, o kartą, nebeatsimenu kodėl, buvau ta, kuri turėjo tekėti už vienintelio turimo vyriškos lyties barbino. Pabėgau nuo altoriaus.

tumblr_l8yy5rZHIh1qb9vsro1_500_large

O kaip su santuoka dėl bendro turto?  – paklausite jūs.
Per penkerius bendro gyvenimo metus užgyvenom šiukšlių dėžę, keptuvę ir tuliko šepetį. Tiesa, pastarasis liko senajam bute. I have nothing to be afraid of.

Ir terminas “sugyventinė“ man visai nieko. Labai gerai žiūrisi straipsnių pavadinimuose delfi.lt: “Sugyventinė girtam vyrui nukando ausį“.

, , ,

  1. Back to the childhood « Nėr gyvenimo

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: