Užklasinė veikla ir grožio konkursai

Žinot, kodėl tokia ilga tyla? Todėl, kad nėra dėl ko piktintis. Jau penktadienį su Mariuku aptarėm tai, kad klausimas “kas naujo?“ yra pats šlykščiausias. Jau geriau paklaustų “ei, kelintą mėnesį nėščia?“, nors aš net nė trupučio nesilaukiu. Nes iš tiesų, nieko naujo nevyksta. Darbas – namai – baras – dantistas ir t.t.

Bet vieną pasipiktinimą prisiminiau. Eidama iš parduotuvės sustojau prie raudonos šviesos ir ėmiau skaitinėti skelbimus ant stulpo. Visi parduoda automobilius, nuomuoja butus ir Jėzaus vardu gydo nuo alkoholizmo. Bet akį užkabino skelbimas apie registraciją į mažųjų modeliukų mokyklą (cha cha, ne , aš tam jau per sena ir per maža).

Nepamenu mokyklos pavadinimo ir viso skelbimo turinio, bet esmė tokia:

Laukiame 3-13 metų amžiaus mergaičių.
Mokykla siūlo:
– Šokių ir vaidybos pamokas;
– Taisyklingos eisenos ir laikysenos pamokas;
– Makiažo pamokas;

Pažiūriu į skelbimą maždaug taip:

Makiažo kursai trimečiams? Taip taip, sakysit čia toms vyresnėms merginų grupėms, bet trylikametėms? Rimtai? O naxui?

Tada pagalvoju, kad vis tiek jokia motina savo vaiko ten neves. Tada pagalvoju dar kartą ir suprantu, kad I have no fucking clue, kur motinos savo vaikus veda.
Kai buvau pirmokė visai piešiau ir net dainavau chore. Paskui pasikeičiau mokyklą, mama manė, kad dailioškė nėra rimta, o penktoje klasėje į chorą manęs niekas nepriėmė. Ką ten nepriėmė, dar ir iš muzikos pamokų kėsindavosi išvaryti. O kone visi klasiokai po pamokų traukdavo ne namo, o į muzikalkes, dailioškes, maniežus, kanapėles, pynimėlius ir šiaip daryti kitų menų ir sportų.
Dabar kai pagalvoju, šiek tiek gaila – noriu tikėti, kad iš net ir iš labai negabaus penktoko galima nulipdyti pakenčiamą šokėją ir dainuotoją. Gal dabar mokėčiau ką nors naudingo?

Paskui mama mane išlydėjo į programavimo mokyklą linkėdama visiems geriausio ir tik vėliau paaiškėjo, kad tokia užklasinė veikla noro stot į mediciną neprideda, o tada jau ir seka visos tragedijos – susigriausi gyvenimą, tu mums ne dukra, tave nužiūrėjo ir vajej vajej. Pati kalta, galėjo nuo mažens į mažųjų modeliukų mokyklą užrašyt.

Ir, jei jau įsivėliau į šią temą, galiu dar pasiskųsti: žvėriškai pavydžiu tiems, kurie perform’ina ant scenos. Niekas nenori žiūrėt kaip aš rašau. Gal reiktų bandyt tą kokia pikantiškesne poza daryt? Anyway, Deivis sakė, kada nors suorganizuosim ir man pasirodymą.

O grįžtant prie mažųjų modeliukų – nuoširdžiai tikiuosi, kad mamos tikrai ten savo vaikų neveda (tš, negriaukit iliuzijų. Neveda ir taškas), nes tikriausiai žinot, kaip gali baigtis:

Na, bent jau nesužalota anoreksijos, tačiau pro šalį pralėkęs intelektas makes it tragic too.

, , , ,

  1. #1 by AnonyMause on lapkričio 19, 2012 - 7:33 am

    Nu jo…. Kai pasiziuri tokiu Honey Boo-Boo tai atomine ziema neatrodo toks blogas dalykas.

  2. #2 by Da on lapkričio 19, 2012 - 7:49 am

    Pradėjęs skaityt norėjau postint Honey boo boo child. Bet įpusėjus žiūriu, kad nėra ko 🙂

    d.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: