Stomatologinės kronikos ir personalo atrankos ypatumai

Osle išlūžęs mano seksualumo garantas vakar stomatologo kabinete buvo įkainuotas. Ir ta kaina tokia, kad apsiverkt gali, išsilaužt visus likusius ir mėgint užsičiulpt negyvai. CHA.

Taip, aš tokioje situacijoje, kurioje nepakenktų materiali  parama. Bet kai turimi papai tėra įsivaizduojami, apie turtingus rėmėjus tenka pamiršti ir ieškoti kitų būdų. O kadangi namie daugiau ar mažiau pastoviai rašinėju, kodėl neparašinėjus už pinigus.

Man rekomenduoja skelbimą. Atrodo neišpasakytai gražiai  – tarpautinė įmonė, ieško blogerių, darbas laisvu grafiku, alga pagal faktą, o ir ta alga.. na, žinoma, skelbime pagražinta, bet net ir dvigubai mažesnė būtų didelė. Todėl padailinu CV, atsirenku straipsnių pavyzdžius lietuviškai ir angliškai, imu ir išsiunčiu.

Atsakymas parlekia akimirksniu, nors veiksmas vyksta 21 val. Nieko neparašyta, bet prisegtas .pdf failas, permetu akim turinį ir susierzinu. Žinoma, prašyti bandomųjų straipsnių yra noralu ir suprantama, tačiau… Šiandien ryte įsigilinau (kalba niekur netaisyta).

Sveiki. Pirmas etapas yra testinis darbas. Turite parašyti pagal šias taisykles. Jei testas bus išlaikytas susisieksime su jumis dėl tolesnių derybų.

Na ok, ne visi mes mėgstam ilgus sakinius. Ir skyrybos ženklus ne visi toleruojam. Su taisyklėm dar įdomiau.

1. itartininas-puslapis.com auditoriją sudaro užsienio (JAV, EU, Azijos) vidutinės ir aukščiausio lygio vadovai, blogger’iai, technologijų fanai.
2. Privalu laikytis geriausių naujienų rašymo tradicijų (pridedama – nepridėjo).
<…>
5.  Naujiena turi būti ne senesnė kaip vienos savaitės, dydis ne mažiau nei puse web puslapio, turi atspindėti Baltijos šalių (Lietuva, Latvija, Estija) informacinių technologijų (hardware, software) biotechnologijų bei fizikos (lazeriai) pasiekimus. Privalumas išradėjo, įmonės ar mokslo įtaigos atstovo komentarai, interviu.
6. Įžvalga turi būti ne mažesnė kaip vieno web puslapio, tema aktuali tikslinei auditorijai, privalu pateikti savo nuomone, gali būti paremta skirtingų (daugiau kaip dviejų) autorių nuomonėmis, statistika ir citatomis, orientuota į aktualiją ar futurizmą.
7. Parašytas straipsnis revizuojamas redaktoriaus praleidimui.

Žinoma, tekstas dar tęsiasi, bet čia keletas perliukų. Jaučiuosi lengvai suirzusi.

Einu revizuotis ir pasileisti.

,

  1. #1 by arsonist's prayers on rugsėjo 19, 2012 - 3:46 pm

    nusiųsk jiems šitą straipsnį apie lietuvių ruošimąsi skristis į Saturną: http://karstoszinios.wordpress.com/2012/08/16/kosminis-rietavas-lietuvi-i-saturna/

    ne biotechnologijos, bet tegul užsikruša 😉

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: