Time traveling does no good.

<tipo pasiteisinimas>
Atsiprašau, jei netyčia susidarė įspūdis, kad gyvemimas yra, tai jis neteisingas. Tiesiog dabar mano problemos ir pasipiktinimai net man pačiai nėra labai įdomūs: daug darbo, kosau, nėr pinigų atostogoms, nerandu buto nuomuotis… Na, butų paieškos, aišku, nusipelnys tikriausiai ne vieno įrašo, bet dabar, apart rusiškų keiksmažodžių, neturiu ką apie tai pasakyti.
</tipo pasiteisinimas>

Šiąnakt labai sapnavau, kad einu dykuma ir tada netyčia užstringu kažkokiam time loop. Man pačiai nuo to nei šilta, nei šalta, bet realybėje būnu dingusi be žinios beveik pusantrų metų. Kai atsirandu, visu pirma sėdu greta direktoriaus ir žiūrim, kas pasikeitė per tą laiką.
“Niekas čia labai nepasikeitė“ – ramina mane jis, o aš žiūriu į kainynus ir matau, kad banerių formatai jau visai kiti. Ir tada verkiu verkiu, nes juk pasikeitė viskas labai.

Tada mokyklose aktų salėje vyksta tikras show, ir dalis jūsų esate magai, kita dalis striptizo šokėjos, o aš būnu užkulsiuose ir nieko nebesuprantu.

Ir sutinku kolegą, kuris spjovė į reklamą ir tapo moderniu dailininku. Vedasi mane į savo parodą. Jo menas labai raudonas ir aš jo nesuprantu. Tačiau pikta teta neleidžia galerijoje valgyti ledų.

Galiausiai sutinku tėvus ir senelius. Ir prasideda baisiausia sapno dalis, nes suprantu, kad ieškodami, kur aš dingau, jie išnaršė viską – mano Facebooką, Gmailą, blogus, skaitė visas rašliavas, matė visas nuotraukas, skaitė visus dienoraščius… JIE VISKĄ APIE MANE ŽINO.

Ir su šia maloniai paranojiška idėja prabundu.

, ,

  1. #1 by sistemt on birželio 10, 2012 - 4:50 am

    Man tikriausiai teks gyventi su idėja kad visi viską žino apie mane. Laikykis!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: