Anyone who limits her vision to memories of yesterday is already dead. (c) Lillie Langtry

Kas nutiko, tas nutiko.
Bet niekuomet nenorėjau likti TA. Apie kurią žmonės pasakytų “ai ji? Čia Ta, kurios…“. Ir tu nenorėjai, kad tokia likčiau, todėl nelikau.

Galima parašyti milijoną puslapių pasvarstymų, ko būtum norėjęs ir ko ne. Tikinu save, kad būtum leidęs man užsimiršti, nors galbūt iš tiesų norėtum, kad amžiams nešiočiau įdago žymę. Who knows? Tačiau dažniausiai aš neatsimenu. Negalvoju, kol kas nors netyčia neišrauna prisiminimo iš atminties.

Labiausiai mane siutina, kad negaliu prisiminti veido. Kad pamenu tik faktus – ūgį, plaukų spalvą, akių spalvą… Bet jei galvoj bandau jiems suteikti išvaizdą, viskas išplaukia pilkomis dėmėmis. Žinoma, ne pirmas sykis, kai taip nutinka – žmogus iš prigimties yra užmaršus padaras. Lažinkimės, kad ir jūs primirštat buvusių klasiokių ar vaikystės draugų veidus. Ačiū dievams, dabar Facebookas padės kiekvienam užsimiršusiam rasti kone kiekvieną užmirštąjį ir su slapta gėda peržiūrėti jo nuotraukas. Gal net ir jo antrosios pusės nuotraukas.

Nea, prieš septynerius metus apie Facebooką nė kalbos nebuvo. Patys afigieniausi jau gal registravosi į Myspace, kitiems nevykėliams pakako ir mIRC, jei namus pasiekdavo interneto kabelis.

Ir aš neturiu nė vienos nuotraukos. Tik pilką tavo dėmę savo galvoje.

Dar mane siutina, kad mano galvoje viskas, kas išlikę, atrodo perdėtai dramatiška. Kad išvados ir įžvalgos, kurias galima padaryti, taip pat perdėtai dramatiškos, pernelyg daug reikšmių ir prasmių turinčios.

Ak, mano gotiškas brolau. Aš nenoriu, bet prisimenu raudonas linijas.

  1. #1 by arsonist's prayers on kovo 21, 2012 - 10:59 am

    mane neramina tai, kad laikui einant kai kurie dalykai, kuriuos kažkada vertinai vienaip, ima ir pasikeičia – pradeda viskas atrodyti ne taip blogai, kaip buvo, arba ne taip gerai, kaip atrodė anksčiau. tada aš pasimetu ir nežinau, kaip iš tiesų viskas buvo.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: