Nurovė. Macabre-blah-blah.

Kartais stogas nulekia su trenksmu ir makabriškai išsitaško šipuliais. Visai kaip šiąnakt. Trys sapno fragmentai, vienas už kitą baisesni.

I
Senelių butas. Namie – aš, brolis ir pusseserė. Prie durų nepažįstamas vyrasa, kuris milžinišku grąžtu išstumia durų akutę, bando atrakinti duris, kiša vidun rankas. Vietoj jo akių – juodos dėmės. Viena stoviu prie durų ir šaukiu kitiems, kad slėptųsi, o pati drąskau, daužau ir kandžioju užpuoliko dilbius. Atsitraukia. Absurdiškiausia dalis? Sapne rašau straipsnį delfiui ir gaunu šimtus piktų komentarų.

II
Pievos aplink mano kaimo sodybą. Nelikę nei tvorų, nei stulpų, nei kelio – viskas apaugę šiaudais, kurie man iki krūtinės – tik šiaudai, jokių grūdų varpų. Stoviu nedideliame apskritime, kurį pati šiaip ne taip išsimindžiau. Aplink mane kažkas automobiliu raižo ratus. Pervažiuoti šiaudai gula ant žemės ir pavirsta pačių įvairiausių spalvų vilkdalgiais (mano mama juos vadina irisais).

III
Sėdžiu ant virtuvės palangės. Lauke ant žolytės sėdi Kristė ir dar kažkas, ganosi dvi karvės. Tarytum iš dangaus nukrenta keistas objektas ir pasislepia žolėje. Kurį laiką visi spoksom į tą daiktą, gerai nežinodami  – kas tai. Nežinia iš kur pasirodo vilkas – didelis, blizgančiu kailiu, nepaprastai gražus. Tupi žolėje ir vizgina uodegą.
Staiga viena karvė metasi link objekto žolėje, vilkas  puola link jos, sučiumpa už užpakalinės kojos ir trūkteli atgal. Tai kartojasi ir kartojasi – karvė šoka, vilkas tempia ją atgal. Nuo milžiniškos jėgos, kuria karvė metasi į priekį ir nuo jėgos, su kuria vilkas ją tempia atgal, karvės kūnas lėtai ima plyšti – suaižėja oda, atsidengia šonkauliai.
Žiūriu ir man nenusakomai baisu. Noriu pasakyti, kad kas nors tai sustabdytų, tačiau negaliu prasižioti. O karvė toliau blyšta. Oda yra, raumenų skaidulos dalinasi, raitojasi… Karvė įsibėgėja – paskutinis šuolis, paskutinis trūktelėjimas, priekinės karvės pusės oda nusineria išsiversdama, švari kaukuolė nukrenta ant žemės.

 1. #1 by linaskranauskas on sausio 21, 2012 - 11:14 am

  man patiko krūtinė ir varpos toj pačioj eilutėj. siunčiu tau klasikėlę http://www.youtube.com/watch?v=2TVooUHN7j4
  ir tokią mažiau menišką vietą iš nemažiau meniško filmo 🙂

  žiūrėti prieš miegą

  • #2 by nergyvenimo on sausio 21, 2012 - 11:20 am

   varpos ir krūtinė man dar tikriausiai atsilieps porcija naujų seksualinio pobūždio paieškos žodžių, bet ką darysi… 🙂

 2. #3 by ag on sausio 23, 2012 - 9:37 am

  Tavo sapnai tai the best ever.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: