work work and more work makes my life very interesting

Skaitinėju, kad maždaug 62% dirbančių amerikiečių patyria work related stress or anxienty. Tada susimąsčiau apie savo darbo dieną. Mano streso priežasčių procentinis pasiskirstymas atrodo maždaug taip:

Žinoma, daugelis mano streso šaltinių yra streso šaltiniai, nes aš dar labai daug ko nežinau ir tuo labiau dar ne į viską išmokau reaguoti RAMIAI.

Vakar supratau, kaip maloniai išnaudosiu artėjančias atostogas (žinoma, ne anksčiau gegužės, but still). Bet žinau, kad reikės poilsio – ne miego ir nelipimo iš lovos, o aplinkos, kur darbas nėra įleidęs šaknų. Prisimerkiu ir matau išsvajotas savaites besiblaškant po Škotiškas pievas ir Airiškus pubus.

Google sako, kad kartais viskas panašu į workaholic – syndrome. Pripažinsiu, nauja patirtis.

Kuo tik nesu užsiiminėjusi per paskutinius ketverius metus. Tačiau mėgstamiausias darbas man visuomet bus rašyti. Man patiko tai daryti, man tai sekėsi, aš žinojau, ką daryti, kad tobulėčiau, žinojau kaip mokytis. O jei tyliai kamputyje galėdavau užsiimti savo grafomanijomis, padrikų minčių, genialių minčių, fan fiction užrašinėjimais… Tos būdavo best hours ever.
Dabar darau tai, ko niekada gyvenime nesitikėjau mėgti. Niekada taip nenorėjau kažką daryti tobulai, kažko naujo išmokti.

Padedu tašką, įsijungiu naują serialo seriją ir užsimerkiu.
Šiandien šeštadienis. Šiandiena skirta lovai, saldumynams ir režisūriniam scenarijui. Jokio darbo. Bet tiesiog reikia patikrinti, kaip sukasi paskutinė kampanija. Tik trumpai.
O paskui – poilsiukas.

  1. #1 by pasaka on sausio 14, 2012 - 2:04 pm

    Tai kuo tu dirbi, ir ką ten darai?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: