Bury me ir abortai

30 seconds to mars koncertas suveikė kaip kontraceptikas – vaikų dar labiau nenoriu. Oi ne, suveikė netgi kaip aborto skatinamasis. Dabar ne tik nenoriu turėt vaikų, bet noriu žudyti ir jau gimusius.“ – va ką vakar parašiau snukiaknygėj vos tik grįžus iš koncerto.

Klykiančios ir alpstančios 14-16 metų mergaitės yra labai negėris. Klykia taip, tarytum per ~1,5 val koncertą ir pastos, ir pagimdys.
Dar didesnis negėris yra tos pačios mergaitės, kurios pradėjus rodyti Hurricane klipą piktinasi, kodėl jis cenzuruotas ir vis tiek klykia, kai pamato papus. Ir klykia ekrane pamačiusios Jered Leto, tarsi nematė jo ant scenos prieš tris minutes.
Nelabai gerai ir yra tie grupių koncertiniai turai, kai koncertai vyksta kas dieną. Akivaizdu, kad nuo visų klykiančių lochų ir muzikantai užsipisę. O ir balsai tokio krūvio neatlaiko.
Jered iš esmės tikrai gražesnis nuotraukose. Vis primenu sau, kad jis vis dėlto tik 8 metais jaunesnis už mano tėtį.
Awkward, kai 50% auditorijos tinka vokalistui į dukras, bet vis tiek mielai jam pačiulptų.
Dar labiau awkward, kai ant scenos užkeltas berniukas nuo jos nenulipa pusę koncerto.

Vaikai rėkė “we want mars“, mes su Kriste norėjom Snickers. oh well.

Bet šiaip viskas tvarkoj.

, , ,

 1. #1 by linaskranauskas on lapkričio 4, 2011 - 12:04 pm

  vaikai yra jėga, o amžius yra šūdas 🙂 gal sakau taip dėl to, kad esu senas 🙂 tas “tinka į dukras“ toks stereotipiškas (kaip ir mergų klykimas, aišku. bet joms galima, juk tai tik vaikai!) pastebėjau, kad paauglius labiausiai nurašinėja dvidešimtmečiai. “va mes jau užaugom, tai mes klube atrodom kaip žmonės, o tie snargliai ką čia veikia??“ ir vis dėlto tokia pozicija kartais atrodo ne mažiau mažvaikiška, nei patys mažvaikiai..

  • #2 by nergyvenimo on lapkričio 4, 2011 - 12:12 pm

   na, aš kol kas vadovaujuosi anti-vaikų politika. žinoma, galim sakyti, kad tas amžius – 23 metai dar anaiptol nėra LAIKAS 😀

   dar galėčiau pasiteisint, kad pati būdama keturiolikos neklykiau. tiesa, vakar klykiau, bet negi rašysiu apie tai, kad pati durna esu? 🙂 bet kai pasižiūrėjau į dalį mergaičių, kurios peržengė isterijos ribą, pagalvojau, kad ji mano LAIKAS ir ateis, nuo mažų dienų atžala pamokysiu, kaip sveikai reaguot per masinius renginius.

   o dėl “tinka į dukras“… vakar aš labai diskutavau su savim šia tema, tokiais klausimais, kad ir kedys po žemėm pasivarytų. tai patylėsiu.

   ir iš vis, čia gal pavydas, kad mano celiulitas, tai ne brendimas – savaime nepraeis… 😀

   • #3 by linaskranauskas on lapkričio 4, 2011 - 12:23 pm

    ai nu bet žinai, pažėk į bytlų koncertų footage. kai kurie dalykai yra tiesiog gamtos dėsnis 🙂 niekad nesikeičia. tu neklykei, (tada) nes buvai ne minia, – o visad bus ir minios, ir neminios. nu, nenutylėk apie kedį 😉

 2. #4 by nergyvenimo on lapkričio 4, 2011 - 12:26 pm

  patylėsiu – bijau Kanto iš wordpress 😀

 3. #5 by Austėja on lapkričio 4, 2011 - 9:07 pm

  Keista skaityti tokį įrašą, nes atrodo, kad koncerte pamatyti tikėjaisi masę inteligentų, keturiasdešimtmečių ir t.t. Ir iš viso, atrodo, kad 30 Seconds to Mars tau net nepatinka. Toks vaizdas susidarė.

  • #6 by nergyvenimo on lapkričio 5, 2011 - 7:54 am

   aš visada naiviai tikiuosi sutikti masę minimaliai intelektualių žmonių. nes viena yra klykti apsiputojus, nes tavo mėgstamiausia grupė ant scenos, o visai kita – neišmanyti elementaraus elgesio masiniuose renginiuose etiketo. Bet dėl šito ir susimušt galima 🙂

   šiaip, nėra ko tikėtis, kai ateini į nergyvenimo.wordpress.
   jei nori paskaityti, kokia aš laiminga ir kaip J.Leto bus mano vaikų tėvas, prašau apsilankyti http://gyvenimasyra.ir.as.esu.vienaragis.com

   • #7 by Karo!ina on lapkričio 5, 2011 - 4:41 pm

    Nu ką aš žinau, man kaip tik atrodė , kad visi per mažai klykia. Grupei reikia palaikymo, o tie riksmai kaip ir parodo ant kiek visi myli tą grupę. Ir aš manau, kad visuose jų koncertuose būna apsiputojusių klykiančių žmogystų , taip kad jie turėtų jau būti pripratę , o ne užp*sti viso to . Ir šiaip manau, mes prastai sutikom juos, nes ir žmonių buvo mažai , o daug kaip kažkokie stabai stovėjo. Visgi , į koncą ateini, o ne stovėt ir grožėtis lempų šviesa.

 4. #8 by nergyvenimo on lapkričio 5, 2011 - 7:17 pm

  klykimas klykimui nelygus. pati prarėkiau balsą bedainuodama, nes ištiškau nuo bokalo skiesto alaus 😀 galbūt lankiausi ne tokiuose renginiuose, bet mano esmė – piktintis 🙂

  apie techninę renginio pusę galim ilgai kalbėt. pirmą sykį buvau siemens arenoje ir pati erdvė man siaubingai nepatiko (vėl – lyginant su tuo, ką esu mačiusi), salės išplanavimas toks… žmonių tikrai buvo mažai, tačiau nepasakyčiau, kad buvo daug reklamos. o ta lenkų vėliava ant scenos buvo ypač ypač 😀

  ir reikia nepamiršti, kad (na, bent jau Lietuvoje) 30 seconds to mars fanų amžiaus vidurkis tikriausiai yra ~20 metų. ir tikrai ne visi iš jų turi pajamas, kurių pakaktų bilietui ir kelionei iki sostinės. Bent jau aš tokio amžiaus neturėjau. va.

 5. #9 by Mahila on sausio 5, 2012 - 8:17 pm

  Čia tie, kur piktinas, kad mūsiškiai ramūs ir nesidarko per kocertą, išgriūtų turbūt vietoj pamatę, kaip Billy Idole, Eels’uose ir pan. austrai ramiai stovi, truputi palinguodami.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: