…between the opposing miseries of summer and winter

Šiemet praėjo pirma rugsėjo pirmoji, kuri man visiškai nieko nereiškia. Žinoma, tai nereiškia, kad turėjau priežastį su kažkuo neišgerti alaus, bet čia kita istorija.

Sėdėjau apglėbus jau šąlančiais pirštais alaus bokalą ir žiūrėjau į eisenoje žygiuojančius pirmakursius. Ką prisimenu iš savo eisenos? Kad siaubingai skaudėjo kojas ir paskui sėdėjau Sereikiškių parke su pora draugų ir ėdėm šlapiankę su batonu. Barako balkone dubeny vandens (dar neturėjom šaldytuvo) mirko gal dvylika butelių Adler Bock. Jei teisingai pamenu, buvo pirmoji rugsėjo pirmoji, kada alaus taip paprastai nebegalėjai nusipirkt.

Jeckau, tai dar buvo laikas, kada aš tikėjaus, kad gal net stipendiją pavyks gauti (LOL). Aišku, neužtrukau ilgai susiprasti, kad anei matematikai, anei informatikai gabi aš nesu, o kam esu gabi iš vis labai ilgai nebuvo aišku.

Įdomu, kiek iš tų, žygiavusių eisenoje, vis dar tikisi, kad šį rudenį jų gyvenimas radikaliai pasikeis į gerąją pusę? Paskui susipranti, kad dažniausiai žmonės per daug nesikeičia, tik darosi vis labiau susiraukšlėję ir fucked up.

“Vaikai grįžo iš mokyklos“ – sakau penktadienį iš magistro paskaitų grįžusiems kambariokams. Viena mano smegenų ląstelė verkia kampe, nes nebepriklauso lietuviškai aukštojo mokslo sistemai. Visos kitos, šoka džiaugsmo šokį, kad iš tos sistemos ištrūko.

, ,

 1. #1 by Kristė :) on rugsėjo 3, 2011 - 1:56 pm

  nepirmoji 🙂 antram kurse jau nepardavinėjo

 2. #2 by Adis on rugsėjo 3, 2011 - 1:57 pm

  Welcome to the real world, Neo 😉

 3. #4 by bla on rugsėjo 6, 2011 - 11:14 am

  tavo blogas geras. rašyk dažniau :))

 4. #5 by Mahila on rugsėjo 11, 2011 - 1:04 am

  Prisidedu prie emocijų apie studijų netęsimą – pas mane irgi viena ląstelė kniaukia, o daugiau – krykštauja iš laimės. Čia gal gerai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: