Man nebūdinga, bet apie Login’ą

Visada stengiuosi nepainioti darbo temų ir grafomaniškų temų, todėl this should definately go to another blog. Bet aš vis dar ganėtinai amazed, todel tebūnie.

Gal prieš mėnesį viename wordpress blogų, kurio dabar nepajėgiu rasti (jei autorė čia užklys, prašau – komenatarą, mielai pacituočiau tiksliai), buvo rašoma, kad gal esame išlepinti kokybiškų TED’o pranešimų, o gal dėstytojai iš tiesų nemoka motyvuoti ir sužadinti susidomėjimo.

Viskas, ką parašysiu, jokiais būdais neliečia tų dėstytojų, kurie tikrai užkabino savo dėstomu dalyku, o tokių, deja, buvo tik keletas. Visame Logine taip ir neišgirdau nė vieno gero pranešimo lietuvių kalba (tai tikrai nereiškia, kad absoliučiai visi pranešimai anglų kalba buvo tobuli).

Vis dar šiek tiek konferenciška gaida galiu pasakyti, kad vis dėl to šiame informacijos amžiuje, pačios informacijos (straipsnių, knygų etc) gavimas nėra problema. Pakelkit rankas, kas nežino, kas yra gigapedia xD todėl dėstytojams derėtų sakyti motyvacines kalbas, kad aš išeičiau iš auditorijos mirtinai norėdama kažką sužinoti apie matematinę analizę ar grafų teoriją. Ben Hammersley (Wired UK) ar Peter Sunde (Pirate Bay) per savo pranešimus galėjo pasiūlyti auditorijai eiti pernešinėti plytų ir tikriausiai didžioji dalis būtų pakilusi to daryti.

Kadangi rytas ankstus, o vakar gautas iDose (ačiū už tai iDeal) dar neveikia, šitaip ir baigsiu.

Iliustracijoms – Aistė 3D:

PS. Web awesome FTW!

  1. #1 by ideatogo on kovo 19, 2011 - 1:53 pm

    Cha! Laiku netyčia užklydau 🙂 prašau nuoroda – http://ideatogo.wordpress.com/2011/02/09/abra-kadabra-universitete-dziugink/
    Beje, viena iš paskutinių TED kalbų mane privertė kelis vakarus savanoriškai skirt matematikai. Jei įdomu – Salman Khan paieškok ir jo Khan academy.

  1. Karolis Pocius » Login 2011 įspūdžiai ir lauktuvės
  2. Login 2011: informacija, statistika, įrašai « Blogeriams.lt

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: