Didis atradimas ir mano naujas džiaugsmas

Šiandien nuoširdžiai galiu pasakyti, kad audioknygos yra mano mėnesio, o gal net metų atradimas. Bet apie viską nuo pradžių.

Kai jau prieš mėnesį Mariukštis džiūgavo, kad yra gerai eiti gatve ir klausytis “Hitchhicker’s guide to the galaxy“, pakėliau antakius ir pažiūrėjau kreivai. Man patinka, kai muzika mano galvoje tėra fonas mano veikėjams, su kuriais aš gana intensyviais kalbuosi (jau minėjau – jie visi yra labai įdomūs žmonės).

Bet praeitą savaitę teko jau gal dvidešimt septintą kartą pažiūrėti “Queen of the Damned“, kuris, nors ir ne pats intelektualiausias, yra vienas mėgstamiausių mano filmų. Tuomet ir prisiminiau, kad Anne Rice yra parašiusi visas “Vampyrų kronikas“, iš kurių lietuvių kalba yra tekę rasti ir skaityti tik “Interviu su vampyru“ (pataisykit mane, jei dabar yra išverstas ir dar kas nors).

Pradėjau ieškoti ir, žinoma, elektronines knygas anglų kalba radau. Tačiau nekenčiu skaityti iš kompiuterio, skaityklei pinigų neturiu. Neturiu jų net tiek, kad galėčiau ramiai užsisakyti tradicines knygas iš vieno nuostabaus puslapėlio, kur į Lietuvą atvežtų nemokamai. Todėl, kad ir kiek abejodama, šį rytą į player’į įsikėliau pirmus tris “The vampire Lestat“ kompaktus. Ir… O, DIEVE, KOKIA TAI FANTASTIKA. Aš einu gatve, o mano galvoje kalba vyras, kuris bent jau pagal balsą tobulai tiktų vaidinti tą patį Lestatą. Balsas patrauklus, neerzinantis ir maloniai katiniškas. Roar!

Tiesa, popierinio knygos varinato tikrai neketinu apleisti ir vos tik gavusi algą ir grąžinusi skolas užsisakysiu visas “Vampyrų kronikas“ įprastu formatu. Bet dabar, kai nebegyvenu barake, nebetenka kas dieną praleisti pusantros valandos viešajame transporte, todėl laiko skaitymui turiu ryškiai mažiau. O dabar… dabar einu gatve ir klausau. Fuck yeah!

, , ,

  1. #1 by d. on rugpjūčio 15, 2010 - 7:40 pm

    išduok paslaptį iš kokio puslapėlio atveštų nemokamai? 🙂

  2. #3 by d. on rugpjūčio 15, 2010 - 8:06 pm

    Ačiū!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: