Sapnai: nuo avataro iki vampyrų

Tenka prisipažinti, kad esu linkusi sapnuoti prieš miegą matytų filmų interpretacijas, ypač kai su galva nelabai gerai. O šiuo metu su galva ne stebuklai.

Tačiau vakar prieš miegą mes nieko nežiūrėjom, o man vis tiek prisisapnavo:

Pažiūrėję “Avatarą“ su draugais atvykstam į paplūdimį, kur kažkokiai blondinei prie veido prisisiurbia medūza ( xD ). Ir ten aš susipažįstu su vyru, kuris paplūdimyje kažkodėl kiurkso su labai dailiu kostiumu. Mes kalbam apsikabinę ir viskas maloniau nei malonu. Tada mes vaikštom Panevėžio (!) Nevėžio pakrantėmis susikibę už rankų ir staiga jis ima ir pražyla. Ir tada Twilight stiliaus scenoje paaiškėja, kad mano mielasis vyriškis va-va-va-vampyras. Tada geri žmonės Panevėžyje jį apkerpa ir perrengia ir jis akivaizdžiai pasidaro loooopas. Sapną vainikuoja scena, kurioje aš ir Kristė sėdim tamsiam kabake ir geriam neskanią kavą iš vieno mažo puodelio. Padavėjas yra debilas.

Atsibudusi negalėjau keltis, nes vyriškis buvo prigulęs ranką, todėl susimąsčiau. Teko girdėti, kad žmonių, kuriuos sapnuojame protas nekuria – visus esame nors kartą matę, tik ne visada pamenam.

Taigi po pusvalandžio suvokiau, kur mačiau savąjį va-va-vampyrą. Tą serialą tikriausiai visi bent kartą matėme ir tikriausiai nei vienas nežinome kuo jis baigėsi. Taigi mano vyriškis pasirodo buvo Meisonas iš “Santa Barbaros“. Kad ir kaip durnai tai skambėtų.

Esu nusivylusi savo pasąmone, kuriai negali prisisapnuoti koks Johnny Depp’as.

, , ,

  1. #1 by linaskranauskas on balandžio 27, 2010 - 8:47 pm

    bet tai ar tau buvo ne šeši metai kai jį rodė? nors šiaip ar taip meisonas buvo vienintelis geras dalykas ten.

  2. #2 by nergyvenimo on balandžio 27, 2010 - 8:50 pm

    man rodos beigė rodyti, kai man buvo gal kokie 9. iš tiesų vienintelis dalykas, kurį prisimenu apie Meisoną, tai kad vienos serijoje pabaigoje jam smarkiai trinkteli į veidą, jis parkrenta, o kitoje serijoje jau atsikelia naujas aktorius 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: